Zatímco tady u Šedého vlka se zdá, že jsme usnuli, aktivita Hospody se přesunula trošku jiným směrem. Tím je budování víceserverového klanu Hospoda, k němuž se můžou příznivci nepříliš divokého budování hradu hlásit na čtyřech serverech (a pátý se připravuje). Podrobnosti o klanu můžete najít na jeho samostatném webu. Přijmeme kohokoli, kdo se ztotožní s našimi zásadami.

A jak to s naším klanem na jednotlivých serverech vypadá konkrétně?

Na serveru 1 se k nám hlásí 7 hráčů, z nichž ovšem jen dva mají členství plnoprávné. A přitom je tak snadné napsat o sobě pár slov (např. jak se jmenuji, kde bydlím, jak jsem starý, co mě zajímá apod.) pro klanový web a povýšení na řádného člena následuje vzápětí.

Dvojka zatím kromě zakladatele další členy nemá, server je už v poměrně pokročilém stádiu vývoje, takže zájem o nový klan zřejmě není.

Podobně je tomu i na patrně již brzy končící trojce. Pokud by se ovšem už teď našel někdo, kdo na těchto dvou serverech bude chtít budovat Hospodu příští věk, bude samozřejmě vítán. Zkušení hráči se budou novým příchozím jistě hodit.

Na čtyřce se dnes startovalo, takže zde samozřejmě žádný klan ještě založený není. Jakmile se ale podaří založit klanové velitelství, můžete filiálku Hospody očekávat i tady.

Největší „šrumec“ je zatím na serveru 5. Máme už zcela zaplněné velitelství klanu 1. levelu a spousta zájemců o členství v našem klanu čeká ve frontě, až se mi povede povýšit velitelství na level 2. Pokud se nic zvláštního nestane, mohlo by k tomu dojít nejspíš zítra nebo v pondělí. Potom předpokládám, že budu muset vybrat nejnadějnější zájemce a pokud ještě někdo ve frontě zbude, bude si zřejmě muset ještě počkat, protože další level velitelství asi pár dní potrvá.

Takže pokud budete mít zájem, můžete kromě čtení tohoto blogu rozvíjet společenství Hospody i v klanu. Uvítám každého, zvláště pak ty z vás, kteří by se chtěli nějak podílet na psaní blogu nebo na organizaci pomoci neutrálním hráčům a začátečníkům.